Contact

Contactgegevens clubhuis
Het adres van het clubhuis van Scouting Frederik Hendrik is;

Scouting Frederik Hendrik
Bavelse Hei 15
4854 PN BAVEL
Nederland

Houd er wel rekening mee dat dit geen postadres is. Tijdens bijeenkomsten van een van de speltakken zijn we ook te bereiken via 0161-432322.

Contactgegevens bestuur

Voorzitter: Jolien Vos-Marcelis
voorzitter@scoutingfrederikhendrik.nl
Secretaris: Marcel Graumans
secretaris@scoutingfrederikhendrik.nl
Amerongenstraat 2 D26
4834 RC Breda
Penningmeester: Dennis Vos
penningmeester@scoutingfrederikhendrik.nl
IBAN-nummer NL77INGB0004390406
Verhuurder: Jack van Gils
verhuur@scoutingfrederikhendrik.nl

Contactgegevens speltakken
U kunt contact opnemen met de verschillende speltakken via onderstaande adressen. Voor alle speltakken behalve de Stam komt dit terecht bij de betreffende teamleid(st)er. Omdat de Stam geen leiding (en dus ook geen teamleider) heeft, komt die mail terecht bij hun eigen secretaris.

Bevers: Maaike Meijer (teamleider)
bevers@scoutingfrederikhendrik.nl
Welpen: Hanneke Marcelis (teamleider)
welpen@scoutingfrederikhendrik.nl
Scouts: Jacob Marcelis (teamleider)
scouts@scoutingfrederikhendrik.nl
Explorers: Dennis Vos (teamleider)
explorers@scoutingfrederikhendrik.nl
Stam: Hanneke Marcelis (secretaris)
stam@scoutingfrederikhendrik.nl

Contactgegevens webmasters
Voor alle op- of aanmerkingen op zowel de inhoud als het technische aspect van deze site, kunt u zich richten tot de webmasters via PR@scoutingfrederikhendrik.nl.