Flyer OAWT 2018Traditiegetrouw is de gezamenlijke kerstviering de laatste bijeenkomst van het kalenderjaar. Na deze opkomst in het weekend voor kerst is de volgende bijeenkomst pas in het nieuwe jaar.

De écht allerlaatste activiteit van 2017 is echter nog een week later pas. Op donderdag 28 december organiseert de Stam de oudejaarsavondwandeltocht. Een winterse wandeling met warme chocomel onderweg, en een kop soep bij een knapperend haardvuur bij terugkomst.

De Stam nodigt iedereen uit, zowel leden als hun papa’s, mama’s, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes uit om mee te komen doen. Inschrijven kan nog steeds, door de inschrijfstrook van de flyer hiernaast in te vullen en inclusief betaling in te leveren bij de leiding van een van de speltakken. Hopelijk zien we jullie in groten getale in de kerstvakantie, zodat we samen het jaar goed kunnen afsluiten!

Berichtnavigatie