Op zaterdag 19 maart zijn de Explo’s afgereisd naar Hoek van Holland voor de jaarlijkse regioactiviteit. Samen met andere explorerafdelingen uit Regio De Baronie hebben ze zich uitgeleefd met verschillende spellen op het strand. Met als hoogtepunt van de dag (en de reden waarom de regioactiviteit op het strand was) het powerkiten!

Powerkiten is eigenlijk een soort vliegeren, al mag je dat van de instructeurs niet zeggen. De kites zijn namelijk een stuk groter dan vliegers, en het besturen ervan is nog een hele uitdaging. Zeker als je bedenkt dat we precies de dag hadden uitgekozen dat windkracht 5 gehaald werd.

Aan het einde van de dag waren alle explo’s lekker verwaaid, uitgeput en gezandstraald. Gelukkig was het vooral ook erg gezellig en zijn er veel contacten gelegd met explorers van andere groepen.

Touwtrekken explorers regioactiviteit

Berichtnavigatie