Flyer met informatie over het Girlpower evenement.

Aankomende zaterdag, 1 februari 2020, organiseren de Bevers een Girlpower opkomst!

Op dit moment hebben wij een hele leuke groep Bevers, bestaande uit 9 jongens. Graag zouden wij nog wel een aantal meisjes erbij willen. Scouting Frederik Hendrik is namelijk een gemengde scoutinggroep.

Daarom organiseren wij aankomende zaterdagochtend een Girlpower opkomst.
Tijdens deze opkomst willen wij graag laten zien dat scouting niet alleen voor jongens is. Ravotten, samen spelen, samenwerken, creativiteit, primitief koken, pionieren etc kunnen meisjes namelijk ook!

Ben of ken jij een meisje dat 4 t/m 6 jaar is, dan is zij van harte welkom om zaterdag mee te doen met onze Girlpower opkomst!

Onze opkomsttijden zijn: 09.30 – 11.00 uur
Adres: Bavelse Hei 15 in Bavel
Mailadres: bevers@scoutingfrederikhendrik.nl

Berichtnavigatie