Het themalogo met Fred en HenkieScouting Frederik Hendrik is opgericht in 1946, dus dat betekent dat onze groep dit jaar maar liefst 70 jaar oud is. Natuurlijk moet dat dan ook groots gevierd worden! Op zaterdag 9 januari begon het grote feest al met onze eigen kermis/circus/beestenboel-bijeenkomst, en dat is natuurlijk nog lang niet alles. Wat er allemaal precies nog gaat gebeuren blijft nog een klein beetje een verrassing, maar er zullen nog een paar activiteiten komen voor heel de groep samen, we gaan meedoen met de carnavalsoptocht, we zullen met een kraampje op Bavel Anno te vinden zijn en we sluiten het feestjaar af met een spectaculair zomerkamp!

Fred en Henkie zullen bij de andere jubileumactiviteiten ook aanwezig zijn, vandaar ook dat zij staan afgebeeld op het jubileumlogo dat ze aan het einde van de kermis onthulden. Wanneer we ze weer zien merken jullie vanzelf, maar zij hebben er in ieder geval al erg veel zin in!

Berichtnavigatie